Obec Borotín
oficiální webové stránky obce

Fulltextové vyhledávání

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Vítejte v Borotíně > Občan a obec > Dění v obci

Dění v obci

Dětský maškarní karneval

Zveme všechny děti, rodiče, prarodiče a přátele masek na dětský maškarní karneval, který se uskuteční v sobotu 11. března 2017 od 14:00 v KD v Borotíně.

Pestrý program zajistí zábavné soutěže pro děti i dospělé, reprodukovaná hudba a velmi bohatá „tombola“ o spoustu hraček. Dobrou náladu s sebou.

 

Odvoz nebezpečného odpadu a elektrošrotu

Sběr a odvoz elektrošrotu a nebezpečného odpadu bude proveden ve středu 22.března 2017 od 15.30 do 16.30 hodin na autobusové točně. Do nebezpečného odpadu patří televizory, ledničky, barvy, oleje, nádoby od olejů a barev, autobaterie, pneumatiky bez disků, obrazovky počítačů aj. nebezpečný odpad.

 

Kontejner na komunální odpad

Velkoobjemový kontejner na komunální odpad bude přistaven na autobusové točně od pátku 24.března do pondělí 27.3. 2017. Do kontejneru je zakázáno dávat nebezpečný odpad.

 

Sběr železného šrotu

Sbor dobrovolných hasičů v Borotíně provede DOPOLEDNE od 8 do 11 hodin v sobotu 8.dubna 2017 sběr železného šrotu. Prosíme občany, aby v uvedený termín umístili žel. šrot před svoje obydlí. Těžší kusy pomůžeme vynést. (lze nahlásit dopředu na OÚ Borotín, tel.516 477 622, e-mail: info@obecborotin.cz )

 

 

 

 

 

 

TOPlist